Minutėlę, atnaujinama informacija sanatorijos sistemoje.

Mineralinė perlinė vonia – tai mineralinio vandens, įsotinto oro burbuliukais, vonia. Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas žemesnės temperatūros oras, kuris sukuria lengvo atpalaiduojančio masažo poveikį, mineraliniame vandenyje organizmas pasisavina šilumą net 1,5 karto daugiau nei gėlame vandenyje. Mineralinėje perlinėje vonioje organizmą teigiamai veikia temperatūriniai, cheminiai ir mechaniniai veiksniai.

Gydomasis poveikis: švelniai masažuoja kūną, gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, malšina nugaros, sąnarių skausmus, šalina stresą ir kt.

 Moterims     Vyrams    
Tai procedūra, kurios metu atliekamas dantenų masažas mineraliniu vandeniu. Gydomieji efektai: šiluminis, mechaninis, cheminis, kraujagysles plečiantis, kraujotaką gerinantis, priešuždegiminis, skausmą mažinantis, baktericidinis ir kita. Procedūra skiriama esant parodontozei ir lėtiniams uždegiminiams burnos ertmės susirgimams. Prieš procedūrą rekomenduojama išsivalyti dantis, po procedūros nevalgyti ir negerti apie valandą laiko. Vandens mineralizacija 20 g/l.
 Moterims     Vyrams    

Tai vietinio poveikio procedūra, kurios metu dantenų srityje yra dedami purvo paketai bei atliekamas dantenų masažas mineraliniu vandeniu. Gydomasis (durpinis) purvas – tai gamtiniai organiniai-mineraliniai koloidiniai dariniai, savo sudėtyje turintys biologiškai veikliųjų medžiagų, į vitaminus ir hormonus panašių medžiagų, mikroelementų. Purvas dantenas veikia savo fizikinėmis, terminėmis, cheminėmis ir biologinėmis savybėmis, mineralinis vanduo – cheminėmis ir terminėmis savybėmis.

Gydomasis poveikis: gerina dantenų kraujotaką ir limfos apytaką, didina deguonies įsisavinimą, skatina medžiagų apykaitą, mažina uždegiminius procesus, mažina skausmą, pasižymi antibakteriniu poveikiu, gerina dantenų epitelio regeneraciją, mažina dantenų patinimą.

 Moterims     Vyrams    
Procedūros metu yra naudojamas medicininis parafinas, kuris pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis – ilgai išlaiko šilumą ir stingdamas lėtai ją perduoda audiniams. Procedūra atliekama plaštakų ir alkūnių srityse. Jos metu gerėja audinių kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita, slopinami uždegiminiai procesai, skatinama audinių regeneracija, drėkinama oda, mažėja sąnarių sąstingis, gerėja jų judrumas bei atpalaiduojami įsitempę raumenys.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Mūsų specialistų tikslas – ne paglostyti jus, o iš esmės užčiuopti jūsų kūne slypinčias problemas – įsitempusius taškus, kuriuos reikia atpalaiduoti. Tai gydymo ir susirgimų profilaktikos metodas, kai masažuotojo rankomis atliekami įvairūs masažo veiksmai skirtingiems kūno paviršiams. Laisvumo pojūtis, užliejantis kūną, kalba pats už save.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Ši terapija – viso kūno masažas, atliekamas švelnia vandens srove. Sauso vandens masažo metu galima rinktis skirtingus masažų tipus, greitį, spaudimo lygį, tad procedūra pritaikyta kiekvieno žmogaus poreikiams. Unikali procedūra, sujungianti švelnią vandens jėgą bei šilumą, sukuria ypatingą gydymo procedūrą.

Gydomasis poveikis: mažėja skausmas, mažėja raumenų įtampa, atstatomas raumenų balansas, normalizuojasi raumenų tonusas, gerėja kraujotaka, skatinama medžiagų apykaita, teigiamai veikiama vegetacinė nervų sistema, gerėja vidaus organų veikla.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    
Masažo lova „Aquatizer QZ-40“ yra užpildyta šiltu vandeniu ir atlieka viso kūno arba atskirų kūno dalių masažą. Procedūros metu kūnas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu, jį masažuoja vandens srovės, sukuriamas plūduriavimo ant vandens pojūtis. Procedūra padeda atsipalaiduoti, mažinti raumenų įtampą, gerinti kraujotaką ir skatinti medžiagų apykaitą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Tai individualus kineziterapeuto dėmesys jums ir jūsų sveikatai. Procedūros metu individualiai, atsižvelgiant į kliento sveikatos būklę ir esamus nusiskundimus, yra sudaroma kineziterapijos pratimų programa, kuri padeda kuo efektyviau ir greičiau pasiekti teigiamus rezultatus.
„Redcord“ tai unikali slankiojančių virvių ir diržų įranga. Ją naudojant atliekami raumenų stiprinimo, skausmo mažinimo ir fizinės formos gerinimo pratimai. Naudojant „Redcord“ įrangą visas kūnas arba tam tikra kūno dalis yra pakabinama ant virvių – tokiu būdu sukuriama kontroliuojamo nestabilumo būsena ir pašalinamas gravitacinės jėgos poveikis. Atpalaiduojami, tempiami ir stiprinami raumenys, didinama sąnarių judesių amplitudė. Procedūra ypač veiksminga siekiant atsikratyti varginančių kaklo ir nugaros skausmų.

Kineziterapija su vibroplokšte gerina raumenų jėgą, tonusą, mobilumą, lankstumą, pusiausvyrą bei greitina medžiagų apykaitą. Procedūros metu aktyvinami gilieji raumenys bei nervų sistema. Ši treniruotė veiksminga norintiems sustiprinti kūną ir numesti svorio.
 Moterims     Vyrams    
Kineziterapija salėje skirta gerinti judrumą, stiprinti raumenis ir bendrą kūno funkcionalumą. Ši procedūra vyksta salėje, kurioje kineziterapeutas parodo ir, jei reikia, padeda atlikti specialiai parinktą pratimų planą, atsižvelgdamas į mankštą atliekančių asmenų grupės galimybes. Išmokus atlikti pratimus su kineziterapeutu, vėliau pratimus rekomenduojama daryti namuos
 Moterims     Vyrams    
Kineziterapija vandenyje tai procedūra, kurios metu asmenys grupėje atlieka pratimus baseine. Tai mankšta, kuri pasižymi mažesniu sąnarių apkrovimu, todėl ypač tinkama tiems, kuriems gali būti sunku atlikti pratimus salėje. Vandenyje atliekami pratimai stiprina raumenis, gerina judrumą, koordinaciją ir kūno stabilumą. Be to, vandens slėgis padeda sumažinti sąnarių apkrovą, gerina kraujotaką.
 Moterims     Vyrams    
Procedūra atliekama specialioje vonioje, kurioje odą apgaubia angliarūgštės garai. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė nedirgina gleivinės, ji rezorbuojasi tiesiai į kraują.

Gydomasis poveikis: gerina kraujotaką, praplečia koronarines kraujagysles, praplečia ir stiprina kapiliarus, normalizuoja kraujo spaudimą, ramina, mažina skausmą, atpalaiduoja raumenis, gerina ląstelių kvėpavimą, skatina medžiagų apykaitą, valo odą, stiprina jungiamąjį audinį.
 Moterims     Vyrams    

Tai gydymas medicininėmis angliarūgštės dujomis, įvedant jas mažais kiekiais į odą, poodį ar raumenį.

Gydomasis poveikis: gerina kraujotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, audinių mitybą, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina skausmą, uždegimą, raumenų įtampą, stiprina kraujagyslių sieneles, didina sąnarių paslankumą, skatina kolageno sintezę, didina odos elastingumą, mažina riebalinį audinį.

 Moterims     Vyrams    
Tai ypač efektyvus būdas kovoti su nepageidaujamais celiulito požymiais. Smūginių bangų terapija taikoma saugiam ir neskausmingam celiulito gydymui, strijų šalinimui, lieknėjimui, kūno odos stangrinimui ir efektyviam poodinių riebalų šalinimui. Procedūros metu taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujotaka. Visa tai kartu jums padės tobulinti kūno linijas, užtikrins geresnę savijautą ir pasitikėjimą savimi!
 Moterims    

Tai procedūra, kurios metu apjungiami du natūralūs gamtiniai veiksniai: deguonis ir natūralūs cheminiai junginiai, esantys vaistažolėse. Procedūros metu deguonimi prisotinta vaistažolių arbata patenka į burną, stemplę, skrandį, o per paviršinius kapiliarus, esančius viršutiniame virškinamajame trakte, deguonis patenka į kraują. Dalis vaistinių medžiagų, esančių arbatose, pasisavinamos dvylikapirštėje žarnoje. Nedidelė deguonies kokteilio porcija prilygsta pilnaverčiam pasivaikščiojimui gryname ore. Procedūros metu naudojamos keturių rūšių vaistažolių arbatos.

Gydomasis poveikis: raminama nervų sistema, stiprinama imuninė sistema, šalinami toksinai, atpalaiduojami įtempti raumenys, mažinami uždegiminiai procesai ir kt.

 Moterims     Vyrams    

Inhaliacija – tai biologiškai aktyvių medžiagų aerozolių panaudojimas gydymui ir profilaktikai. Aerozolis – tai sistema, susidedanti iš ore pakibusių smulkių skystų vaistinių medžiagų dalelių. Procedūros metu šios dalelės patenka į kvėpavimo takus pasiekdamos smulkiuosius bronchus.

Gydomasis poveikis: mažėja kosulys ir dusulys, gerėja bronchų virpamojo epitelio judesiai, skystėja skrepliai, lengvėja atsikosėjimas, mažėja padidėjęs bronchų sienelių tonusas ir pabrinkimas, antibakterinis, antivirusinis, priešgrybelinis (priklausomai nuo inhaliuojamo mišinio), mažėja viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinės uždegiminė reakcija, greitėja sveikimas.

 Moterims     Vyrams    
Inhaliacijos procedūra gali padėti pajutus pirmuosius ligos simptomus arba profilaktiškai. Procedūros metu naudojamas aerozolis: sistema, susidedanti iš ore pakibusių smulkių skystų vaistinių medžiagų dalelių, kurios patenka į kvėpavimo takus pasiekdamos smulkiuosius bronchus: taip mažėja kosulys ir dusulys, lengvėja atsikosėjimas, mažėja viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinės uždegiminė reakcija, greitėja sveikimas. Bičių pikis yra turtingas natūraliais antibakteriniais ir priešuždegiminiais komponentais, kurie gali padėti sušvelninti kvėpavimo takų problemų simptomus.
 Moterims     Vyrams    

Haloterapija – tai nemedikamentinis gydymas, dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra, oro drėgnumu. Procedūros metu naudojamas natrio chlorido (valgomosios druskos) aerozolis, kurio daugiau kaip 80% dalelių yra mažesnės nei 5μ. Procedūros metu šios dalelės patenka į kvėpavimo takus, pasiekdamos smulkiuosius bronchus.

Gydomasis poveikis: mažina kosulį ir dusulį, gerina bronchų virpamojo epitelio judesius, skystina kvėpavimo takų sekretą, lengvina atsikosėjimą; mažina padidėjusį bronchų sienelių tonusą ir pabrinkimą, mažina uždegiminius procesus viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinėje, pasižymi antibakteriniu poveikiu.

 Moterims     Vyrams    

Tai procedūra, kurios metu į patalpą išpurškiamas labai smulkus, sausas, skirtas kvėpavimui, rūkas iš aukščiausios kokybės Negyvosios jūros kalnų druskos tirpalo, kuris pripildo patalpą neigiamais jonais bei deguonimi. Būnant šioje patalpoje smulkios druskos rūko dalelės, patekdamos į plaučius ir per odą, veikia žmogaus organizmą, suteikia gaivinantį ir stimuliuojantį poveikį.

Gydomasis poveikis: valo kvėpavimo takus, mažina uždegimą, gerina kraujo aprūpinimą deguonimi, padeda gydant alergiją, bronchitą, astmą, mažina stresą, nuovargį ir kt.

 Moterims     Vyrams    

Audiovizualinės relaksacijos metu yra veikiama rega ir klausa įvairiais suderintais regimaisiais ir garsiniais signalais. Procedūros metu rodomi didelės raiškos gamtos vaizdai, suderinti su raminančia muzika arba gamtos garsais, kurie veikia centrinę nervų sistemą aktyvindami alfa, teta ir delta smegenų bangas, padedančias atsipalaiduoti.

Gydomasis poveikis: gerina nuotaiką ir savijautą, gerina dėmesio koncentraciją, normalizuoja smegenų aktyvumą, didina kūrybinį potencialą, gerina miego kokybę, retina širdies susitraukimų dažnį, mažina arterinį kraujospūdį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, greitina sveikimo procesą.

Procedūra atliekama su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami šilti gintaro smėlio maišeliai.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Procedūra atliekama su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami šilti gintaro smėlio maišeliai.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Atpalaiduojantis nugaros, rankų ir kojų masažas. Procedūra atliekama su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami šilti gintaro smėlio maišeliai.

 Vaikams    

Kūno šveitimas kvapniu kakavos sviesto ir aliejų mišiniu, praturtintu gintaro ir jūros druskos kristalais.

 Dovana     Moterims    

Kūno šveitimas kvapniu kakavos sviesto ir aliejų mišiniu, praturtintu gintaro ir jūros druskos kristalais.

 Dovana     Vyrams    
Individualiai parinktas stiprus nugaros masažas taikant įvairias masažo technikas, taip pat atliekamas pėdų masažas. Procedūra atliekama su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami karšti gintaro smėlio maišeliai.

Infraraudonųjų spindulių gintarinė pirtis, garinė pirtis, savarankiškas kūno šveitimas, cirkuliacinis dušas.

Atpalaiduojantis pėdų ir plaštakų masažas, veido paruošimas ir šveitimas, pečių juostos ir dekoltė masažas su gintaro ryšulėliais, veido masažas ir kaukė.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Priemonės parenkamos individualiai pagal odos tipą ir norimą rezultatą. Veido paruošimas ir šveitimas, pečių juostos ir dekoltė masažas, veido masažas ir kaukė.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Procedūra skirta visiems odos tipams. Procedūros eiga: veido paruošimas ir šveitimas, neinvazinė karboksiterapija veidui ir dekoltė, raminanti kaukė, rankų masažas, serumo ir kremo įmasažavimas.

Procedūra skirta jaunai arba ypač jautriai veido odai. Procedūros eiga: veido paruošimas ir šveitimas, neinvazinė karboksiterapija veidui, raminanti kaukė, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas.

Infraraudonųjų spindulių ir garinė pirtis, savarankiškas kūno šveitimas, cirkuliacinis dušas, atpalaiduojantis viso kūno masažas, veido kaukė ir lengvas veido masažas. Masažas atliekamas su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami šilti gintaro smėlio maišeliai.
 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Infraraudonųjų spindulių ir garinė pirtis, savarankiškas kūno šveitimas, cirkuliacinis dušas, atpalaiduojantis viso kūno masažas ir neinvazinė karboksiterapija veidui. Masažas atliekamas su gintaro pudra ir aliejumi, kuris yra praturtintas gintaro rūgštimi. Masažui naudojami šilti gintaro smėlio maišeliai.

Procedūra „Jaunystės nektaras“ intensyviai stangrina ir drėkina veido odą, suteikia gaivos pojūtį bei užtikrina pastebimai jauninantį poveikį.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas ir šveitimas, stangrinančio koncentrato įmasažavimas, veido masažas su kauke, veido kremo įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana     Moterims     Vyrams    

Veido odos paruošimas ir šveitimas, aktyviųjų koncentratų įmasažavimas, veido kaukė, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    
Veido odos paruošimas ir šveitimas, stangrinančio koncentrato įmasažavimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana     Moterims    

Veido odos paruošimas ir šveitimas, antikuperozinio koncentrato įmasažavimas, kolageno kaukė veidui, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana    

Veido odos paruošimas ir šveitimas, drėkinančio koncentrato įmasažavimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    
Procedūra puikiai tinka visiems, kurie nori galingesnio odos pakėlimo efekto!  Jos metu naudojamos HSR LIFTING linijos kosmetikos priemonės tikslingai veikia visų tipų raukšles, sulėtina naujų formavimąsi, slopindamos kolageno skaidymą. Procedūra pagerina odos švytėjimą, stangrumą ir elastingumą.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas ir šveitimas, stangrinančio koncentrato įmasažavimas, veido masažas, dvi veido kaukės, užbaigimo etapas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana     Moterims    

Palepinkite savo veido odą! Procedūra padės sumažinti raukšles bei poras, pagerins bendrą odos būklę, pašviesins pigmentines dėmes. Procedūra atliekama su prabangiomis kosmeceutinės „Doctor BABOR“ priemonėmis, kurių pagrindinės veikliosios medžiagos yra vaisių rūgštys bei trijų skirtingų formų retinoliai. 

Procedūros eiga: demakiažas, veido odos šveitimas su vaisių rūgštimis, aktyviojo serumo įmasažavimas, veido masažas, kaukė veidui, kremo įmasažavimas, poilsis su žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    

Veido odos paruošimas, šveitimas ir brinkinimas, odos valymas ultragarso mentele, serumo įmasažavimas, veido kaukė, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.

 

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Išskirtinė, prabangi, jauninanti procedūra. Procedūros metu naudojami biotechnologijų būdu sukurti jūriniai produktai su planktono ir Morio orchidėjos ekstraktu. Masažas gerina kraujotaką ir deguonies įsisavinimą, pakelia raumenų tonusą, didina audinių elastingumą, skatina atsipalaidavimą ir raukšlių lyginimą. Veido kaukė skatina kolageno, elastino ir hialurono sintezę, ląstelių atsinaujinimą, lygina raukšles, Morio orchidėjos ekstraktas veikia kaip antioksidantas.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Procedūra, kurios metu baltoji jūrinė lelija ir vitaminas C efektyviai veikia pavargusią, pigmentuotą, saulės vonių ar soliariumų išvargintą veido odą. 

Gydomasis poveikis: procedūra odai suteiks spindesio, padės naikinti pigmentines dėmes, apsaugos nuo jų atsiradimo, išlygins odos spalvą bei padės kontroliuoti melanino gamybą.

Procedūros eiga: atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Norint turėti puikiai atrodančią veido odą, reikia nepamiršti svarbiausio dalyko – jos drėkinimo. Drėkinimas padeda ją išlaikyti stangrią, elastingą, lygią ir jaunatvišką. Veido odos drėkinimas lėtina raukšlių atsiradimą ir stabdo senėjimo procesus. Procedūros metu veido oda bus palepinta dumblių ekstraktais, kurie gausiai drėkina, pamaitina ir atgaivina net ir labiausiai išsausėjusią bei pavargusią odą.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Suteikite savo odai švarumo pojūtį! Valomoji procedūra skirta riebiai, mišriai, probleminei ir intensyvios priežiūros reikalaujančiai odai. Procedūros metu naudojami produktai padeda reguliuoti riebalinių liaukų veiklą, mažina riebalų išsiskyrimą, sutraukia poras, drėkina odą, veikia antibakteriškai ir priešuždegimiškai.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Palepinkite ir nuraminkite savo jautrią veido odą! Švelnus valymas bei masažas stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir skatina geresnį ląstelių aprūpinimą deguonimi. Nuostabų palaimos jausmą suteikianti kaukė ramina, švelnina sudirgintą, paraudusią odą, gerina jos struktūrą, stiprina kapiliarų sieneles, jaunina ir atpalaiduoja.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

KOBIDO – tai sveikatinimo, grožio menas ir gydymo metodas, kuris apjungia dekoltė, kaklo, veido bei galvos sritis, todėl masažo metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas, subalansuojama emocinė pusiausvyra. Puoselėkite savo veido grožį ir neleiskite iš jo pasitraukti jaunystei!

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, dekoltė, kaklo, veido, masažas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Masažai     Moterims    
Tai ypatinga kelių veido masažo technikų sintezė, kurios judesių įvairovė ir jų kombinacijos kiekvieną procedūrą paverčia unikalia. Šio masažo metu intensyviai veikiamos pagrindinės organizmo sistemos – nervų, kraujo, limfos, raumenų. 

Gydomasis poveikis: atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus. Tai labai maloni ir ypatingai efektyvi senėjimo profilaktika, po kurios jaučiamas nusiraminimas ir atsipalaidavimas, pagerėja miegas, o veidas atrodo skaistesnis ir lygesnis. Masažo metu atpalaiduojama pečių juosta, kaklas, veido raumenys.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, masažas, kremų įmasažavimas, arbatos gėrimo ritualas.
 Dovana     Masažai     Moterims    

Išsaugokite veido jaunystę be operacijų! Veido mioplastika – autorinė giliųjų audinių masažo metodika, skirta veido kontūrams atkurti ir atnaujinti audinius, intensyviai juos stimuliuojant. Šio masažo tikslas – suaktyvinti giliųjų audinių aprūpinimą deguonimi ir maisto medžiagomis, suaktyvinti kraujotaką, pagerinti limfos nutekėjimą poodiniame riebaliniame audinyje.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, mioplastinis veido, kaklo, dekoltė ir pečių juostos masažas, kremo įmasažavimas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Masažai     Moterims    

Veidas – mūsų sveikatos ir emocijų veidrodis. Pavargusi, papilkėjusi veido oda, raukšlės išduoda patiriamą stresą ir įtampą. Masažuojamos veido, kaklo ir dekoltė zonos.

Gydomasis poveikis: masažas atpalaiduoja, gerina kraujo ir limfos tekėjimą, šalina toksinus bei mažina raumenų įtampą, aktyvina energetinius taškus, lygina senatvines ir mimikos raukšleles, gerina emocinę ir fizinę savijautą.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido, kaklo ir dekolte masažas, kremo įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    
Procedūra „Jaunystės nektaras“ intensyviai stangrina ir drėkina veido odą, suteikia gaivos pojūtį bei užtikrina pastebimai jauninantį poveikį.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas ir šveitimas, stangrinančio koncentrato įmasažavimas, veido masažas su kauke, veido kremo įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana     Moterims     Vyrams    

Drėkinamoji procedūra dehidratuotai ir labai sausai veido odai. Greitas ir ilgalaikis veido drėkinimas ir maitinimas, suteikiantis odai skaistumo, švelnumo, švytėjimo ir komforto pojūtį.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, dvi veido kaukės, atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Vyrams    

Jauninamoji, stangrinamoji ir raukšles koreguojanti veido procedūra su kamieninėmis jūros dumblių ląstelėmis. Dvigubas jauninamasis poveikis – mažiau raukšlių, daugiau stangrumo.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, veido kaukė, atpalaiduojantis nugaros masažas, savaime šylančio purvo kaukė ant nugaros, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Vyrams    

Dažnai rūpesčių kelia pavargusi, papilkėjusi, švytėjimą praradusi oda, todėl ši procedūra skirta papilkėjusiai, švytėjimą praradusiai, riebiai veido odai, tinka patiriantiems stresą ar rūkantiems žmonėms.

Gydomasis poveikis: detoksikuoja, papildo deguonimi, valo, suteikia matiškumo ir švytėjimo, sutraukia poras, reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, veido odos šveitimas ir drėkinimas, veido masažas, dvi veido kaukės, rankų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Vyrams    

Holistinė SPA procedūra – vandenyno pojūtis, suteikiantis gyvybingumo, nuraminantis kūną ir sielą. Procedūros metu atliekamas kūno šveitimas su jūros druskos kristalų šveitikliu pašalina negyvas odos ląsteles, tonizuoja, stangrina odą bei papildo mineralais. Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas naudojant karštus maišelius – „bolusus“, pripildytus jūros druskos kristalais ir levandų žiedais, drėkinančiu kūno pieneliu. Šiluma atpalaiduoja, levandų žiedai ramina, jūros druska prisotina kūną reikalingais mineralais, pienelis intensyviai drėkina, atkuria hidrolipidinį odos sluoksnį.

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, šveitimas, drėkinamoji veido kaukė, kūno šveitimas su jūros druskos kristalais, masažas karštais „bolusais“, drėkinamuoju kūno pieneliu, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims    

Antistresinis ritualas padeda atsipalaiduoti, gerina nuotaiką, aprūpina organizmą mikroelemetais ir mineralais. Procedūros metu naudojami išskirtiniai produktai, kurių pagrindas OLIGOMER – šaltyje išdžiovintas jūros vanduo – puikiai atpalaiduoja ir leidžia pasimėgauti maloniais pojūčiais, stimuliuoja medžiagų apykaitą, šalina negyvas odos ląsteles, papildo mineralinėmis medžiagomis, atnaujina ir stangrina odą.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, masažas su dvifaziu masažiniu koncentratu, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Antistresinis kūno masažas padeda atsipalaiduoti, gerina nuotaiką, aprūpina organizmą mikroelemetais ir mineralais. Procedūros metu naudojami išskirtiniai produktai, kurių pagrindas OLIGOMER – šaltyje išdžiovintas jūros vanduo – puikiai atpalaiduoja ir leidžia pasimėgauti maloniais pojūčiais, stimuliuoja medžiagų apykaitą, papildo mineralinėmis medžiagomis.

Procedūros eiga: masažas su dvifaziu masažiniu koncentratu, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims     Vyrams    
Įkvėpkite gamtos! Tai procedūra kūnui su gaivinančiu ir stiprinančiu jūros bei miško aromatu, kuriame pušų ir kedro kvapai susijungia su sveikatinančia alavijo energija. Ritualas pradedamas kūno šveitimu naudojant gaivaus kvapo aliejinį šveitiklį, kuris pašalina negyvas odos ląsteles ir atgaiviną odą. Toliau jūsų laukia poilsis varinėje vonioje ir lengvas kūno masažas. Procedūros metu naudojamos vonios putos ir masažinis losjonas, kurių sudėtyje yra antibakterinių, skausmą malšinančių ir atpalaiduojančių savybių. Oda sudrėkinama, gerinamas jos elastingumas, skaistumas. Pušų, kedro eteriniai aliejai ir alavijas stimuliuoja, atkuria, valo ir stiprina imunitetą bei visą organizmą, suteikia energijos.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, poilsis varinėje vonioje, lengvas viso kūno masažas, poilsis su žolelių arbata.
 Dovana     Moterims    

Pajuskite kojų lengvumą ir gera nuotaika lydės visą dieną! Tai kojoms, rankoms ir veidui skirta procedūra, kurios metu atliekamas kojų šveitimas su jūros druskos kristalais pašalina negyvas odos ląsteles – oda tampa švelni ir glotni; kojų kaukės ir masažas gerina kraujo bei limfos apytaką, stiprina kapiliarų sieneles, šalina toksinus, mažina celiulito požymius. Rankų masažas padeda atsipalaiduoti bei išsaugoti jaunatvišką rankų odą, o veido odos procedūra suteiks švarumo, švelnumo ir švytėjimo pojūtį.

Procedūros eiga: kojų šveitimas, dvi kaukės kojoms, kojų ir rankų masažas, veido odos paruošimas, šveitimas, kaukė, kremo įmasažavimas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Džiaukitės švaria, skaisčia ir pamaitinta oda! Phytomer kūno šveitiklyje esantys jūros dumblių aliejai, jūros druska ir vitaminai suteikia odai švelnumo, skaistumo, lygumo, drėgmės, pamaitina ir suminkština odą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą. Šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles, suaktyvina kraujotaką, gerina odos tonusą, išvalo poras, greitina odos atsinaujinimą, didina elastingumą.

Procedūros eiga: kūno šveitimas su jūros druska ir dumblių aliejais, drėkinamojo pienelio ir serumo įmasažavimas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Moterims     Vyrams    

Procedūra tobuloms kūno linijoms! Jos metu naudojami stangrinantys, odą lyginantys kūno priežiūros produktai su šermukšnio uogų kamieninių ląstelių ekstraktu ir glaucinu. Procedūra pagerina kūno odos elastingumą, gražina celiulito pažeistos odos išvaizdą, suteikia putlumo, stangrina ir išryškina siluetą.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, dušas, stangrinančio kremo įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    

Procedūra padeda pašalina riebalų sankaupas ir toksinus, atkuria audinių elastingumą ir stangrumą. Aktyvina mikrocirkuliaciją, padidina kūno temperatūrą, sumažina riebalų sankaupas ir drenuoja audinius.

Procedūros eiga: liekninamasis - stangrinamas probleminių zonų masažas, losjono sutepimas, įvyniojimas „dumblių džemu“, dušas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    

Naudojami Phytomer jūrinės kilmės produktai padeda pasiekti pageidaujamus rezultatus ir veidrodyje matyti jaunesnę, dailesnę, lygesnę ir stangresnę odą. Procedūra mažina strijas, riebalų sankaupas, šalina šlakus ir toksinus, efektyviai kovoja su celiulitu, stangrina ir tonizuoja suglebusią odą.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, įvyniojimas į jūros dumblių kokteilį, gelio ir stangrinančio aliejaus įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Dovana     Moterims    

„Svaigus lengvumas“ – tai atpalaiduojamoji, detoksikuojamoji, raumenų įtampą mažinanti nugaros masažo procedūra nuolat skubantiems ir patiriantiems stresą, jaučiantiems nuovargį.

Procedūros eiga: nugaros paruošimas, šveitimas, masažas drėkinamuoju aliejumi ir pieneliu, savaime šylančio dumblo aplikacija ant nugaros, galvos arba pėdų masažas, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Masažas gerina kraujo ir limfos apytaką visame organizme, pagreitina medžiagų apykaitą, padidina raumenų darbingumą. Šis masažas rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmui mažinti, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių ligomis, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą.

Gydomasis poveikis: stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Procedūros eiga: viso kūno masažas su drėkinančiu ir maitinančiu kūno aliejumi, arbatos gėrimo ritualas.

 Dovana     Masažai     Moterims     Vyrams    

Šis masažas pasižymi trejopu poveikiu: mechaniniu – masažuojama rankomis ir akmenimis; šiluminiu arba gydomuoju – procedūros metu naudojama šiluma; energetiniu – akmenys turi savybę sukaupti blogą energiją, taip kūnas išvalomas nuo energetinių teršalų. Bazaltinių akmenų šiluma ir švelnios masažuotojo rankos atpalaiduoja raumenis, mažina skausmą, gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, stiprina imuninę sistemą, didina organizmo atsparumą ligoms, lengvina streso pojūčius, sugrąžina ramybės jausmą, padeda atstatyti kūno ir sielos harmoniją.

Procedūros eiga: kūno masažas akmenimis ir rankomis, naudojant specialų aromaterapinį masažo aliejų, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Masažai     Moterims     Vyrams    
​Procedūros eiga: veido odos paruošimas ir šveitimas, dvi veido kaukės, rankų masažas, veido kremo įmasažavimas, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana    
​Procedūros eiga: nugaros paruošimas ir šveitimas, atpalaiduojantis nugaros masažas, šylančio  dumblo kaukė nugarai, rankų masažas, poilsis mėgaujantis žolelių arbata.
 Dovana    

CLEANFORMANCE – tai itin efektyvi, veganiška veido priežiūros produktų linija, kurios sudėtį sudaro net 98 % natūralių ingredientų. Procedūra intensyviai drėkina, atstato lipidų balansą ir suteikia odai švytėjimo, gaivumo, glotnumo bei putlumo. Pagrindinės veikliosios medžiagos: prebiotikai (skatina lipidų sintezę epidermyje, gerina natūralaus apsauginio odos barjero struktūrą), probiotikai (gerina epidermio kokybę ir tankumą, skatina odos atsinaujinimą ir veikia prieš odos senėjimo procesus), raudonojo klevo žievės ekstraktas (puiki apsauga nuo aplinkos veiksnių sukeliamo priešlaikinio odos senėjimo, skatina kolageno ir elastino sintezę, palaiko odos stangrumą ir elastingumą). 

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, šveitimas, rankų masažas, drėkinančio serumo įmasažavimas, veido masažas su veido kaukė, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.
 Vaikams    

Ši SPA holistinė procedūra padovanos žavias romantiško artumo akimirkas. Garinė pirtis atpalaiduoja, šalina nuovargį, joje atliekamas kūno šveitimas padeda odai atsinaujinti. Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas naudojant karštus maišelius – „bolusus“, pripildytus jūros druskos kristalais ir levandų žiedais, drėkinantį pienelį. Atliekama veido procedūra: veido oda nuvaloma, nušveičiama, uždedama drėkinanti kaukė, įmasažuojamas kremas.

Procedūros eiga: kaitinimasis ir kūno šveitimas pirtyje, veido paruošimas, šveitimas, drėkinamoji veido kaukė, kūno masažas su karštais „bolusais“ ir drėkinamuoju kūno pieneliu, arbatos gėrimo ritualas.

 Poroms     Dovana    

Pasinerkite į SPA malonumų pasaulį! Procedūros metu atliekamas kūno šveitimas su jūros druskos kristalų šveitikliu pašalina negyvas odos ląsteles, tonizuoja, stangrina odą bei papildo mineralais. Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas naudojant karštus maišelius – „bolusus“, pripildytus jūros druskos kristalais ir levandų žiedais. Ritualo metu atliekama express veido procedūra.

Gydomasis poveikis: šiluma atpalaiduoja, levandų žiedai ramina, jūros druska prisotina kūną reikalingais mineralais, pienelis intensyviai drėkina, atkuria hidrolipidinį odos sluoksnį. 

Procedūros eiga: veido odos paruošimas, šveitimas, drėkinamoji veido kaukė, kūno šveitimas su jūros druskos kristalais, masažas karštais „bolusais“, drėkinamuoju kūno pieneliu, arbatos gėrimo ritualas.

 Poroms     Masažai    

Antistresinis ritualas padeda atsipalaiduoti, gerina nuotaiką, aprūpina organizmą mikroelemetais ir mineralais. Procedūros metu naudojami išskirtiniai produktai, kurių pagrindas OLIGOMER – šaltyje išdžiovintas jūros vanduo – puikiai atpalaiduoja ir leidžia pasimėgauti maloniais pojūčiais, stimuliuoja medžiagų apykaitą, šalina negyvas odos ląsteles, papildo mineralinėmis medžiagomis, atnaujina ir stangrina odą.

Procedūros eiga: kūno šveitimas, masažas su dvifaziu masažiniu koncentratu, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata. 

 Poroms     Dovana    

Atsipalaiduokite ir pajuskite svaigų šilumos ir masažo malonumą! Procedūra prasideda garinėje pirtyje, kurioje mėgausitės malonia šiluma ir savarankiškai atliksite kūno šveitimą su raudonojo vyno šveitikliu. Kūno šveitimas puikiai pašalins negyvas odos ląsteles ir atgaivins odą. Po pirties jums bus atliekamas atpalaiduojantis kūno ir veido masažas su masažiniu losjonu, kuriame susipina egzotiškų aliejų magija.

Procedūros eiga: kaitinimasis garinėje pirtyje ir savarankiškas kūno šveitimas, atpalaiduojantis veido ir kūno masažas: JAI – su perlų masažiniu losjonu, JAM – su titano masažiniu losjonu. Po masažo – poilsis su žolelių arbata.

 Poroms     Dovana    

Šis masažas pasižymi trejopu poveikiu: mechaniniu – masažuojama rankomis ir akmenimis; šiluminiu arba gydomuoju – procedūros metu naudojama šiluma; energetiniu – akmenys turi savybę sukaupti blogą energiją, taip kūnas išvalomas nuo energetinių teršalų. Bazaltinių akmenų šiluma ir švelnios masažuotojo rankos atpalaiduoja raumenis, mažina skausmą, gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, stiprina imuninę sistemą, didina organizmo atsparumą ligoms, lengvina streso pojūčius, sugrąžina ramybės jausmą, padeda atstatyti kūno ir sielos harmoniją.

Procedūros eiga: kūno masažas akmenimis ir rankomis, naudojant specialų aromaterapinį masažo aliejų, poilsis, mėgaujantis žolelių arbata.

 Poroms     Dovana     Masažai    

Masažas pagerina kraujo ir limfos apytaką visame organizme, pagreitina medžiagų apykaitą, padidina raumenų darbingumą. Šis masažas rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmui mažinti, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių ligomis, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą.

Gydomasis poveikis: stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Procedūros eiga: viso kūno masažas su drėkinančiu ir maitinančiu kūno aliejumi, arbatos gėrimo ritualas.

 Poroms     Dovana     Masažai