Naujiena!
Dienos SPA programos

Dienos SPA programos

1 n.
nuo 58 €
asmeniui
Apsistoju su vaikais    0
0
(nuo 7 iki 16 metų)
(nuo 3 iki 6 metų)

"Eglės" sanatorijos Birštone vienos dienos programos – tai atgaiva kūnui ir sielai. Kiekvienam reikia galimybės pasilepinti ir pailsėti nuo rūpesčių. Dienos SPA programos procedūros specialiai atrinktos tam, kad Jūsų kūnas ir siela iš naujo pajustų harmoniją bei ramybę.

Dienos SPA programas kviečiame užsisakyti iš anksto  tel. +370 319 42  142  
arba el.paštu: birstonas@sanatorija.lt
Dienos SPA programas galima rzervuoti I - IV.


Programa moterims „Jaunystės sparnai“

Suteikite sau galimybę pajusti prabangos prisilietimą. Pasirinkę šią dienos programą, Jūs ne tik džiaugsitės atjaunėjusia bei švytinčia oda, bet ir atgaivinsite savo sielą. Procedūrų programą pradėsite povandeninio masažo procedūra, kuri atpalaiduoja raumenis, pagerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Po procedūros pakviesime į SPA centrą, kuriame Jums bus atliekama SPA veido procedūra „Jaunystė“. Procedūros metu Jums bus atliekamas originalus jauninamasis veido masažas, kuris gerina kraujotaką ir deguonies įsisavinimą, padidina raumenų tonusą ir audinių elastingumą bei skatina atsipalaidavimą ir raukšlių mažėjimą. Po veido masažo, oda yra pamaitinama vaškine arba alginatine kauke, kuri skatina kolageno, elastino ir hialurono sintezę, ląstelių atsinaujinimą ir raukšlių mažėjimą. Atpalaiduojantis nugaros ir rankų masažas leis pamiršti rūpesčius ir pasinerti į SPA malonumus. Po SPA procedūros pakviesime į binauralinės relaksacijos procedūrą, kurios metu atsipalaiduosite, pailsėsite ir pagerės ne tik nuotaika, bet ir sveikata. Savo sveikatingumo dieną užbaigsite deguonies kokteilio procedūra, kuri atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

 

Programą sudaro:

 • Povandeninis masažas;
 • Jauninanti veido odos procedūra „Jaunystė“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 • Binauralinė relaksacija;
 • Deguonies kokteilis.

Kaina 78 EUR
Planuojama trukmė apie 4 val.

 

 

Programa moterims „Malonumo vandenynas“

Džiaukitės skaisčia, švelnia ir švytinčia oda! Dienos SPA programą pradėsite apsilankę aromaterapinėje baltojo purvo procedūroje „Artemidė“. Baltajame purve esantys mikroelementai, biologiškai aktyvios medžiagos aktyvina kraujotaką, didina deguonies įsisavinimą, šalina toksinus bei mažina celiulito požymius. Po purvo procedūros pakviesime Jus į haloterapijos procedūrą (druskų kambarį), kuri puikiai tinka kvėpavimo ligų profilaktikai bei stiprina imunitetą. Vėliau būsite laukiami SPA centre, kur bus atliekama SPA veido procedūra „Vandenynas“. Procedūrosmetu Jūsų oda bus palepinta Laminaria dumblių ekstraktais, kurie gausiai drėkina, pamaitina ir atgaivina net ir labiausiai išsausėjusią bei pavargusią odą. Savo sveikatinimo dieną užbaigsite deguonies kokteiliu, kuris atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

Programą sudaro:

 • Aromaterapinė baltojo purvo aplikacija „Artemidė“;
 • Haloterapija;
 • Drėkinanti veido odos procedūra „Vandenynas“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 •  Deguonies kokteilis.

Kaina 68 EUR
Planuojama trukmė apie 4 val.

 

 

Programa moterims „Valandėlė švelnumo“

Leiskitės į SPA procedūrų sūkurį, kuris padės atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių bei atgaivins, suteiks skaistumo ir švelnumo Jūsų odai. Procedūrų programą pradėsite mineraline-perline vonia „Heros šaltinis“, kuri pasižymi kraujotaką ir limfotaką gerinančiomis, medžiagų apykaitą skatinančiomis, tonizuojančiomis, detoksikuojančiomis ir anticeliulitinėmis bei odą valančiomis savybėmis. Po atpalaiduojančios mineralinės vonios mėgausitės aromaterapija. Aromaterapijos metu įvairūs kvapai ir aromatai harmonizuoja tris kūno struktūras – fizinę, emocinę (astralinę) ir intelektualinę (mentalinę), apvalo bei atgaivina žmogaus energetinį biolauką. Vėliau pakviesime Jus į SPA centrą, kuriame bus atliekamas viso kūno šveitimo ritualas „Šilkas“. Jo metu bus pašalinamos negyvos odos ląstelės, suaktyvinama kraujotaka, pagerinamas odos tonusas, išvalomos poros, greitinamas odos atsinaujinimas bei didinamas elastingumas. Savo sveikatinimo dieną užbaigsite deguonies kokteiliu, kuris atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

Programą sudaro:

 • Mineralinė perlinė vonia „Heros šaltinis“;
 • Aromaterapija;
 • Kūno šveitimo ritualas „Šilkas“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 • Deguonies kokteilis.

Kaina 58 EUR
Planuojama trukmė apie 3.5 val.

 

Programa moterims „Tobulo kūno link“

Padovanokite sau galimybę jaustis ir atrodyti puikiai! Ši subalansuota vienos dienos SPA programa ne tik padės patobulinti kūno linijas, bet ir atpalaiduos bei nuramins mintis. Procedūrų programą pradėsite mineraline-perline vonia „Heros šaltinis“, kuri pasižymi kraujotaką ir limfotaką gerinančiomis, medžiagų apykaitą skatinančiomis, tonizuojančiomis, detoksikuojančiomis bei anticeliulitinėmis ir odą valančiomis savybėmis. Po atpalaiduojančios mineralinės vonios galėsite mėgautis aromaterapija, kurios metu įvairūs kvapai ir aromatai harmonizuojančiai veikia tris kūno struktūras – fizinę, emocinę (astralinę) ir intelektualinę (mentalinę). Jie apvalo ir atgaivina žmogaus energetinį biolauką. Vėliau pakviesime Jus į SPA centrą, kur bus atliekama naujos kartos SPA kūno procedūra „Tobulo kūno link“, derinant tris pagrindinius estetikos veiksnius: liekninimas + drėkinimas + stangrinimas. Procedūros metu bus atliekamas kūno šveitimas, liekninamasis-stangrinamasis probleminių vietų masažas, kūno įmasažavimas drėkinančia emulsija. Tai ypatingai galinga liekninimo technologija: mažina riebalų sankaupas ir stabdo naujų riebalų atsiradimą. Oda atnaujinama, todėl tampa švelni ir lygi, atkuriamas audinių elastingumas bei stangrumas. Ši procedūra intensyviai drėkina giliuosius odos sluoksnius, pagerina medžiagų apykaitą bei mažina kūno apimtis. Savo sveikatinimo dieną užbaigsite deguonies kokteiliu, kuris atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

Programą sudaro:

 • Mineralinė perlinė vonia „Heros šaltinis“;
 • Aromaterapija;
 • Liekninanti anticeliulitinė kūno procedūra „Tobulo kūno link“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 • Deguonies kokteilis.

Kaina 68 EUR
Planuojama trukmė apie 3.5 val.Programa vyrams „Jaunystės raktas“

Išbandykite subalansuotą procedūrų programą vyrams, kuri suteiks žvalumo veidui bei atpalaiduos visą kūną ir mintis. Procedūrų programą pradėsite povandeninio masažo procedūra, kuri atpalaiduoja raumenis, pagerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Po procedūros pakviesime Jus į SPA centrą, kur SPA procedūros „Jaunystės raktas“ metu Jums bus atliekamas veido masažas, kuris gerina kraujotaką ir deguonies įsisavinimą, pakelia raumenų tonusą ir didina audinių elastingumą bei skatina atsipalaidavimą ir raukšlių mažėjimą. Po veido masažo oda bus pamaitinta kauke, skatinančia kolageno, elastino ir hialurono sintezę, ląstelių atsinaujinimą ir raukšlių mažėjimą. Atpalaiduojantis nugaros ir rankų masažas leis pamiršti rūpesčius ir pasinerti į SPA malonumus. Vėliau pakviesime Jus į binauralinę relaksaciją, kurios metu atsipalaiduosite, pailsėsite ir pagerės ne tik nuotaika, bet ir sveikata. Savo sveikatinimo dieną užbaigsite deguonies kokteiliu, kuris atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

Programą sudaro:

 • Povandeninis masažas;
 • Jauninanti veido odos procedūra vyrams „Jaunystės raktas“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 • Binauralinė relaksacija;
 • Deguonies kokteilis.

Kaina 68 EUR
Planuojama trukmė apie 4 val.

 

 

Programa poroms „Malonus nuotykis dviem“

Atitrūkite nuo kasdienybės ir pasinerkite į malonų nuotykį dviese. Pilną įspūdžių dieną pradėsite gydomojo nugaros masažo procedūromis, kurių metu atpalaiduojami raumenys, pagerinama kraujotaka bei medžiagų apykaita. Po povandeninio masažo pakviesime Jus atsipalaiduoti aromaterapijos procedūroje. Aromaterapijos metu įvairūs kvapai ir aromatai harmonizuojančiai veikia tris kūno struktūras – fizinę, emocinę (astralinę) ir intelektualinę (mentalinę). Jie apvalo ir atgaivina žmogaus energetinį biolauką. Vėliau pakviesime Jus į SPA centrą, kur SPA procedūros metu mėgausitės garinės pirties malonumais, po to vienas kitą nušveisite tonizuojančiu kūno šveitikliu su jūros druskos kristalais. Poilsį pratęsite maloniai šiltoje varinėje vonioje su jūros vandeniu, kur Jūsų kūnas įsisavins jūros vandens mineralus ir mikroelementus, kurie suteiks energijos, skatins detoksikacijos procesą. Po vonios lepinsitės viso kūno įmasažavimu drėkinančiu kūno pieneliu ir detoksikuojančiu serumu. Savo sveikatinimo dieną užbaigsite deguonies kokteiliu, kuris atstos net kelių valandų pasivaikščiojimą gryname ore.

 

Programą sudaro:

 • Gydomasis nugaros masažas;
 • Aromaterapija;
 • SPA ritualas „Malonumas dviem“;
 • Arbatos gėrimo ritualas;
 • Deguonies kokteilis.

Kaina 108 EUR
Planuojama trukmė apie 4 val.

 


Kontaktai

Skambinkite:
+370 319 42142
Kiti pasiūlymai
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.
Išskirtinį savaitgalį „Eglės“ sanatorijoje Jūsų lauks daugybė sveikatinimo procedūrų, prabangi, aukso dulkių ekstraktu prisotinta mineralinė vonia bei atpalaiduojantys šventinio savaitgalio vakarai baseinų ir pirčių komplekse.
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje su maitinimu. Gydytojo konsultacija atvykus. Iki 5 gydytojo paskirtų gydomųjų procedūrų per parą.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

Speciali sanatorinio gydymo programa esant kompensuotoms biosocialinėms funkcijoms. Programos trukmė ne mažiau 10 nakvynių. Atvykstant pageidautina turėti gydytojo išrašą iš medicinos dokumentų.

 

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.
Į šios programos kainą yra įskaičiuotas apgyvendinimas Jūsų pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną švediško stalo tipo maitinimas bei 3 procedūros per parą.
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.
2 nakvynės pasirinkto tipo kambaryje su maitinimu. Gydytojo konsultacija atvykus ir gydomosios procedūros pagal pasirinktą programą.
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

1 savaitės gydymo programa su pasirinktu procedūrų kompleksu, gydytojo konsultacija atvykus. Apgyvendinimas vienviečiame arba dviviečiame kambaryje su maitinimu.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

2 savaičių gydymo programa su pasirinktu procedūrų kompleksu, gydytojo konsultacija atvykus. Apgyvendinimas vienviečiame arba dviviečiame kambaryje su maitinimu.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

3 savaičių gydymo programa su pasirinktu procedūrų kompleksu, gydytojo konsultacija atvykus. Apgyvendinimas vienviečiame arba dviviečiame kambaryje su maitinimu.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

4 savaičių gydymo programa su pasirinktu procedūrų kompleksu, gydytojo konsultacija atvykus. Apgyvendinimas vienviečiame arba dviviečiame kambaryje su maitinimu.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

 
Specialiosios gydymo programos skirtos 7-15 metų vaikams. Jas galima įsigyti tik telefonu arba atvykus į sanatoriją.

! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

Nakvynė pasirinkto tipo kambaryje su pusryčiais.